Hudební recenze: Tattoos by Jason Derulo

JASON DERULO – TATTOOS

Track listing:
1. The Other Side / 2. Talk Dirty (feat. 2 Chainz) / 3. Marry Me / 4. Tattoo / 5. Trumpets /
6. Vertigo (feat. Jordin Sparks) / 7. Fire (feat. Pitbull) / 8. Side Fx (feat. The Game) /
9. Stupid Love / 10. With The Lights On / 11. Rest Of Our Life

Datum vydání: 20. září 2013
Žánr: R´n´B, dancepop

Třetí studiové album zpěváka Jasona Derulo přináší svěží zvuk a chytlavé songy. Na desce uslyšíte také mnoho hostů od rapera The Game, 2 Chainze, po Jordin Sparks. Samozřejmě na desce nechybí Pitbull, který nyní spolupracuje snad s každým umělcem.

Album Tattoos uvedl první singl „The Other Side“, který se několik týdnů držel v US Billboard Hot 100. Na desce se podílelo mnoho známých producentů jako DJ Frank E, The Cataracs nebo RedOne. A jak celé album zní?

Deska působí celistvě, i když na ní najdete různorodé písně. Vedle vyloženě rádiových songů, kam bychom mohli zařadit např. „The Other Side“, „Marry Me“ nebo „Tattoo“, narazíte na takové, které svým zvukem výrazně z celé desky vyčnívají – ať už se jedná o druhý singl z alba, ve kterém hostuje 2 Chainz „Talk Dirty“, výborný „Trumpets“ nebo „Fire“ s Pitbullem. Za zmínku také stojí hip-hopové „Side Fx“ nebo „With The Lights On“, které hodně připomíná tvorbu Chrise Browna. Na desce nechybí ani pomalejší píseň. Konkrétně se jedná o duet na songu „Vertigo“ se zpěvačkou a současnou partnerkou Jordin Sparks. Typické „árenbíčko“ se skrývá pod songem „Stupid Love“ a standardní verzi desky uzavírá „Rest Of Our Life“.

Jedná se o propracovanou a kvalitní R´n´B desku, která navodí pohodovou atmosféru, třeba na cestách v autě nebo jen tak doma.

Moje hodnocení: 86 %

Zdroje: www.musicserver.cz, www.jasonderulo.com

More from Redakce Justchill.cz

Dream spot: Alma-nac Slim House

Alma-nac byli osloveni mladým párem s cílem nějakým způsobem rozšířit stávající řadový...
Read More

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *