Hudební recenze: Tattoos by Jason Derulo

JASON DERULO – TATTOOS

Track listing:
1. The Other Side / 2. Talk Dirty (feat. 2 Chainz) / 3. Marry Me / 4. Tattoo / 5. Trumpets /
6. Vertigo (feat. Jordin Sparks) / 7. Fire (feat. Pitbull) / 8. Side Fx (feat. The Game) /
9. Stupid Love / 10. With The Lights On / 11. Rest Of Our Life

Datum vydání: 20. září 2013
Žánr: R´n´B, dancepop

Třetí studiové album zpěváka Jasona Derulo přináší svěží zvuk a chytlavé songy. Na desce uslyšíte také mnoho hostů od rapera The Game, 2 Chainze, po Jordin Sparks. Samozřejmě na desce nechybí Pitbull, který nyní spolupracuje snad s každým umělcem.

Album Tattoos uvedl první singl „The Other Side“, který se několik týdnů držel v US Billboard Hot 100. Na desce se podílelo mnoho známých producentů jako DJ Frank E, The Cataracs nebo RedOne. A jak celé album zní?

Deska působí celistvě, i když na ní najdete různorodé písně. Vedle vyloženě rádiových songů, kam bychom mohli zařadit např. „The Other Side“, „Marry Me“ nebo „Tattoo“, narazíte na takové, které svým zvukem výrazně z celé desky vyčnívají – ať už se jedná o druhý singl z alba, ve kterém hostuje 2 Chainz „Talk Dirty“, výborný „Trumpets“ nebo „Fire“ s Pitbullem. Za zmínku také stojí hip-hopové „Side Fx“ nebo „With The Lights On“, které hodně připomíná tvorbu Chrise Browna. Na desce nechybí ani pomalejší píseň. Konkrétně se jedná o duet na songu „Vertigo“ se zpěvačkou a současnou partnerkou Jordin Sparks. Typické „árenbíčko“ se skrývá pod songem „Stupid Love“ a standardní verzi desky uzavírá „Rest Of Our Life“.

Jedná se o propracovanou a kvalitní R´n´B desku, která navodí pohodovou atmosféru, třeba na cestách v autě nebo jen tak doma.

Moje hodnocení: 86 %

Zdroje: www.musicserver.cz, www.jasonderulo.com

More from Redakce Justchill.cz

Barcelona

Barcelona. Město, ve kterém se snoubí dechberoucí architektura Gaudího staveb spolu se...
Read More

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *