KEOS Clothing | Nová česká fashion značka

Ačkoliv se zdá, že podobných firem u nás přibývá, sehnat kvalitní a přitom hezké a originální oblečení české výroby není zas až tak snadné. A když při tom natrefíte na moderní web a zajímavé fotky, chcete se o takové značce dozvědět něco víc. Navíc je určitě potřeba podporovat ambiciózní tuzemské designéry, o kterých pravděpodobně v budoucnu ještě uslyšíme.

Řekl bych, že to bylo minulou neděli, když jsem zase jen znuděně koukal do počítače a najednou jsem si všiml jedné věci – snad třicet mých facebookových přátel začalo „lajkovat“ stránku KEOS clothing. Začínám se teda prohrabávat infem a prohlížím zajímavé fotky s kolekcí stylových triček a poznávám na nich své kamarády. Prolézám hned facebookové a webové stránky, ale nic moc se mi nedaří zjistit. Je vidět, že vše je teprve rozpracováno. Napsal jsem jednomu kamarádovi z fotek a dozvěděl jsem se, že on a pár dalších kluků od nás, zajímajících se o módu, se dali dohromady a vytvořili KEOS.

O týden později už KEOS spouští plně funkční web se všemi informacemi i e-shopem. Dále je také k vidění promo video ukazující novou kolekci triček

https://www.youtube.com/watch?v=G1I-ZEGnjyY

KEOS clothing je zkrátka novou českou značkou oblečení a doplňků pro všechny, kteří se nebojí experimentovat. Jak je uvedeno na samotném webu – pro KEOS je nejdůležitější originální design, kvalita materiálů a přijatelná cena.

keos5

Cena každého z nabízených triček je 490,- Kč. Trička jsou vyráběna v limitovaném množství z vybraných materiálů českých firem. Každý kus je navíc pečlivě a bezpečně zabalen a ke každé objednávce určitě dostanete i nějakou tu nálepku. Po uvážení všech těchto věcí je cena, řekl bych, dost přijatelná.

keos6

Vydělané peníze z nynější kolekce jdou do výroby dalších produktů. Takže věřím, že i další kolekce bude minimálně aspoň tak zajímavá jako tato. Co si pro nás KEOS příště nachystá zůstává tajemstvím, avšak podle zdrojů (více než spolehlivých) to má být něco, co v Česku ještě nikdo neudělal! Zkrátka, pokud hledáte stylové oblečení a doplňky a zároveň byste rádi podpořili českou tvorbu, pak pro vás KEOS clothing bude ta správná volba.

IMG_7987

Pokud vás tvorba této značky zaujala, i nadále sledujte Justchill.cz a Keosclth.com a určitě se dozvíte víc!

P.S. KEOS sem tam pořádá soutěže o své produkty a tak by nebylo od věci občas projet jejich stránky :)

keos8

More from Redakce Justchill.cz

Neuvěřitelný tanečník, který porušuje zákony gravitace

Viděl jsem hodně soutěží, kde tancovali tanečníci různých zemí, na různý typ...
Read More

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *