KEOS Clothing | Nová česká fashion značka

Ačkoliv se zdá, že podobných firem u nás přibývá, sehnat kvalitní a přitom hezké a originální oblečení české výroby není zas až tak snadné. A když při tom natrefíte na moderní web a zajímavé fotky, chcete se o takové značce dozvědět něco víc. Navíc je určitě potřeba podporovat ambiciózní tuzemské designéry, o kterých pravděpodobně v budoucnu ještě uslyšíme.

Řekl bych, že to bylo minulou neděli, když jsem zase jen znuděně koukal do počítače a najednou jsem si všiml jedné věci – snad třicet mých facebookových přátel začalo „lajkovat“ stránku KEOS clothing. Začínám se teda prohrabávat infem a prohlížím zajímavé fotky s kolekcí stylových triček a poznávám na nich své kamarády. Prolézám hned facebookové a webové stránky, ale nic moc se mi nedaří zjistit. Je vidět, že vše je teprve rozpracováno. Napsal jsem jednomu kamarádovi z fotek a dozvěděl jsem se, že on a pár dalších kluků od nás, zajímajících se o módu, se dali dohromady a vytvořili KEOS.

O týden později už KEOS spouští plně funkční web se všemi informacemi i e-shopem. Dále je také k vidění promo video ukazující novou kolekci triček

https://www.youtube.com/watch?v=G1I-ZEGnjyY

KEOS clothing je zkrátka novou českou značkou oblečení a doplňků pro všechny, kteří se nebojí experimentovat. Jak je uvedeno na samotném webu – pro KEOS je nejdůležitější originální design, kvalita materiálů a přijatelná cena.

keos5

Cena každého z nabízených triček je 490,- Kč. Trička jsou vyráběna v limitovaném množství z vybraných materiálů českých firem. Každý kus je navíc pečlivě a bezpečně zabalen a ke každé objednávce určitě dostanete i nějakou tu nálepku. Po uvážení všech těchto věcí je cena, řekl bych, dost přijatelná.

keos6

Vydělané peníze z nynější kolekce jdou do výroby dalších produktů. Takže věřím, že i další kolekce bude minimálně aspoň tak zajímavá jako tato. Co si pro nás KEOS příště nachystá zůstává tajemstvím, avšak podle zdrojů (více než spolehlivých) to má být něco, co v Česku ještě nikdo neudělal! Zkrátka, pokud hledáte stylové oblečení a doplňky a zároveň byste rádi podpořili českou tvorbu, pak pro vás KEOS clothing bude ta správná volba.

IMG_7987

Pokud vás tvorba této značky zaujala, i nadále sledujte Justchill.cz a Keosclth.com a určitě se dozvíte víc!

P.S. KEOS sem tam pořádá soutěže o své produkty a tak by nebylo od věci občas projet jejich stránky :)

keos8

More from Redakce Justchill.cz

MTV Video Music Awards 2013 za námi

V noci z neděle na pondělí proběhlo v Brooklynu předávání hudebních cen stanice MTV Video...
Read More

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *