Letošní Aerodrome bude velkolepý

Nejočekávanější festival léta? Pro někoho možná. Čím jsme si ale při pročítání line-upu jistí je, že jde o nejnašlapanější festival na území ČR, který letos otevře své brány návštěvníkům. Již od roku 2013 organizátoři Aerodrome Festivalu budují této značce velmi dobré jméno a máme takové tušení, že tento rok nebude zklamáním. Spíše naopak. Již pátý ročník festivalu Aerodromu se nazadržitelně blíží a návětšvníci se mají na co těšit. Pořadatelé Aerodromu už do ČR v minulých letech přivezli taková jména, jako jsou SYSTEM OF A DOWN, AVENGED SEVENFOLD, ROB ZOMBIE, METALLICA, LIMP BIZKIT, KORN, BRING ME THE HORIZON, BILLY TALENT, SIMPLE PLAN nebo MGK aka Machine Gun Kelly.

To co si pro nás ale připravili letos je doslova lahůdka. Na letišti v Panenském Týnci (ca. 30 minut jízdy z Prahy) se postupně představí hvězdy světového formátu. No posuďte sami – LANA DEL REY, MACKLEMORE, WIZ KHALIFA, LIMP BIZKIT, NINE INCH NAILS, MØ, OFENBACH nebo třeba domácí Marpo s jeho Trouble Gangem či Lenny a mnoho dalších. Kompletní line-up Aerodrome Festivalu najdete tady.

Jak se na tento fesťák podívat? Jednoduše. Doprava Jednodenní vstupenka vás vyjde na 1990 Kč, ale spíše bychom volili rovnou celofestivalový pass za 3490 Kč. Myslíme si, že není o čem přemýšlet, vstupenky jsou stále k dispozici na webu aerodrome.cz!

Written By
More from Jakub Sejkora

Tomáš Zejda devátý na Crankworx 2015 ve Whistleru!

Tomáš Zejda z partičky, která se říká Eastern Gravity je nejlepší český...
Read More