Marpo 8.11. České Budějovice

Tento pátek, jak již víte, se uskutečnil na jihu Čech koncert Marpa. My vám teď přináším exkluzivní report z celého koncertu.

Začátek koncertu byl plánován na 22:00, ale jelikož stále chodili nový lidé byl začátek trochu odložen. Poté se na jevišti objevil první člen Trouble Gangu. A to Ironkap. Rozproudil celý sál a navodil tu správnou atmosféru pro další členy týmu.

Po Ironkapově show se na scéně objevily očekávané hvězdy z Floridy. Byly slyšet známé i méně známé songy. Jak diváci tak aktéři si užívali úžasnou atmosféru, která rostla každým okamžikem. Několikrát se celým sálem neslo spolu s aktéry Marpovo jméno, ale slavný raper ne a ne přijít. Když se do toho nakonec všichni opřeli a udělali pořádný rámus, konečně se na scéně objevil ten, ne kterého všichni čekali.

Marpovu show doplňovali všichni co již vystupovali a také se k nim přidal Wohnout, který doprovází Marpům slavný song Zvedám. Diváci mohli slyšet jak tento song, tak samozřejmě nejhranější songy z alba R!OT. Písně jako Tak Kdo, Hollywood a Milost se pyšnily nejvíce ohlasy.

Po koncertě následovalo setkání s fanoušky, podpisy, focení všech aktérů a následné zapíjení povedeného koncertu.

Celou galerii najdete u nás na FB page!

A speciální dík patří vedení Lucerny, za možnost fotit na celém koncertu bez omezení.

Written By
More from Kája Brodská

Upoutávka na Tracing Skylines

Nový projekt od Red Bull nese název Tracing Skylines. Můžete se těšit...
Read More