Marpo 8.11. České Budějovice

Tento pátek, jak již víte, se uskutečnil na jihu Čech koncert Marpa. My vám teď přináším exkluzivní report z celého koncertu.

Začátek koncertu byl plánován na 22:00, ale jelikož stále chodili nový lidé byl začátek trochu odložen. Poté se na jevišti objevil první člen Trouble Gangu. A to Ironkap. Rozproudil celý sál a navodil tu správnou atmosféru pro další členy týmu.

Po Ironkapově show se na scéně objevily očekávané hvězdy z Floridy. Byly slyšet známé i méně známé songy. Jak diváci tak aktéři si užívali úžasnou atmosféru, která rostla každým okamžikem. Několikrát se celým sálem neslo spolu s aktéry Marpovo jméno, ale slavný raper ne a ne přijít. Když se do toho nakonec všichni opřeli a udělali pořádný rámus, konečně se na scéně objevil ten, ne kterého všichni čekali.

Marpovu show doplňovali všichni co již vystupovali a také se k nim přidal Wohnout, který doprovází Marpům slavný song Zvedám. Diváci mohli slyšet jak tento song, tak samozřejmě nejhranější songy z alba R!OT. Písně jako Tak Kdo, Hollywood a Milost se pyšnily nejvíce ohlasy.

Po koncertě následovalo setkání s fanoušky, podpisy, focení všech aktérů a následné zapíjení povedeného koncertu.

Celou galerii najdete u nás na FB page!

A speciální dík patří vedení Lucerny, za možnost fotit na celém koncertu bez omezení.

Written By
More from Kája Brodská

Michael Beran bude brzy zpět

Berry vydal video rozhovor o tom, jak na tom byl v posledních...
Read More

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *