Pohádky, na které nepřestaneš koukat!

Je sice už konec září a podzim začíná, ale to není to jediné, co nám podzim může nabídnout! V případě chladných večerů se sice můžete zahřát v kině u výborného popcornu, ale co takhle mrknout na nové díly vašeho oblíbeného seriálu, který opět začíná?

Je to právě podzim, se kterým přichází nové díly našich oblíbených seriálů jako je Teorie velkého třesku, Jak jsem potkal vaši matku, American Horror Story, Grimm, Upíří deníky, Sherlock, Kravaťáci (Suits), Once upon a time a další.

1208810_49311888

Možná seriál Once upon a time (v překladu Bylo nebylo) neznáte, ale možná taky ano. Bylo nebylo začíná podobně asi jako každá jiná pohádka svým Bylo nebylo… Ale tady bylo a stalo se toho opravdu hodně. I královna chce pro svůj příběh šťastný konec, a proto na pohádkový svět uvalila kletbu. Nyní všechny pohádkové postavy žijí obyčejným americkým životem v městečku Storybrooke, kde nemají žádné vzpomínky, ale stále někoho a něco hledají. Myslíte si, že takhle pohádka má šanci na šťastný konec? A jste si jistí, že šťastný konec mohou mít všechny pohádkové postavy? Připravte se na pořádné chvíle napětí, protože tento seriál opravdu stojí za to! Právě nyní začíná 3. řada oblíbeného seriálu.

Tvůrci se pokusili o variaci Alenky v říši divů (Once upon a time in Wonderland), která ale spadne to úplně jiného divotvorného světa, než na jaký jsme zvyklí. Premiéra je 9. října a tomu, komu se líbí Bylo nebylo, bude z Alenky zajisté nadšený.

 

Napište nám třeba na Facebook, jaký seriál se vám líbí a jste ochotni na novou sérii čekat klidně i rok? Pište, pište a znovu piště! Těšíme se na vaše příspěvky.

Foto: sxc.hu

More from Redakce Justchill.cz

Bosenský umělec vyřezává sochy z tužek

Bosenský umělec Jasenko Đorđević používá malý nůž, kterým do tužek vyřezává detailní...
Read More

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *