Summer fun

Už nám sice zbývá pouhých 18 dní prázdnin,ale proč si těch 18 dní neužít na plno? Zvedni se od počítače a jdi ven.
Každý kluk se rád koukne na holky v plavkách a žádná holka neodolá pohledu na ty krásné vypracované bříška, tak proč nezajít na koupaliště?

Uspořádej mega Garden Party , na kterou nikdo nezapomene! Zkus něco extrémního, něco k čemu by jsi se nikdy neodhodlal/a!

Já bych třeba vyzkoušela Bungee Jumping, představ si kolik je adrenalinu v jednom skoku!


Tyhle prázdniny,musí být přeci legendární! Holky? Nejste na extrémní sporty, nebo prostě rády lenošíte? Udělejte jsi den jenom pro sebe.
A večer? Jděte pořádně zapařit do nějakého super klubu!

Vezmi míč, kámoše a jděte si zakopat. Kdekoli pojedeš, tam se k lidem snaž chovat co nejpříjemněji a vytvoř si nové zajímavé přátele. Ještě nemáš kámoše indiána? No tak rychle běž!

Tím že většina z vás se chce o prázdninách pořádně vyspat. Ale neměli bychom to přehánět. Když totiž vstaneš ve 12 tak ti ten den strašně rychle uteče. Zato když vstaneš v 6 tak je den dlouhý a krásný. Navíc doporučuji si jít po ránu zaběhat, nebo se projet na kole. Dokonale tě to probudí.

Teď není čas na vážnost, lepší je být bláznivý! Neboj se vtipkovat, tančit a dělat si ze sebe srandu. Že je to trapné? Vůbec! Zkrátka všechno co nesouvisí s tím jak by si mohl/a mít ty nejlepší prázdniny a to nejlepší léto hoď za hlavu a
hlavně,nesmutni! Léto není o smutku, je to o bláznivosti, originalitě, dny do rána do večera s přáteli.

Užij si těch posledních 18 dní na plno! A udělej to co jsi vždy chtěl/a.

More from Redakce Justchill.cz

Písnička Chill od české skupiny BPM

Téměř 3 roky starý videoklip české skupiny pocházející ze serveru Čech, která...
Read More

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *