Summer fun

Už nám sice zbývá pouhých 18 dní prázdnin,ale proč si těch 18 dní neužít na plno? Zvedni se od počítače a jdi ven.
Každý kluk se rád koukne na holky v plavkách a žádná holka neodolá pohledu na ty krásné vypracované bříška, tak proč nezajít na koupaliště?

Uspořádej mega Garden Party , na kterou nikdo nezapomene! Zkus něco extrémního, něco k čemu by jsi se nikdy neodhodlal/a!

Já bych třeba vyzkoušela Bungee Jumping, představ si kolik je adrenalinu v jednom skoku!


Tyhle prázdniny,musí být přeci legendární! Holky? Nejste na extrémní sporty, nebo prostě rády lenošíte? Udělejte jsi den jenom pro sebe.
A večer? Jděte pořádně zapařit do nějakého super klubu!

Vezmi míč, kámoše a jděte si zakopat. Kdekoli pojedeš, tam se k lidem snaž chovat co nejpříjemněji a vytvoř si nové zajímavé přátele. Ještě nemáš kámoše indiána? No tak rychle běž!

Tím že většina z vás se chce o prázdninách pořádně vyspat. Ale neměli bychom to přehánět. Když totiž vstaneš ve 12 tak ti ten den strašně rychle uteče. Zato když vstaneš v 6 tak je den dlouhý a krásný. Navíc doporučuji si jít po ránu zaběhat, nebo se projet na kole. Dokonale tě to probudí.

Teď není čas na vážnost, lepší je být bláznivý! Neboj se vtipkovat, tančit a dělat si ze sebe srandu. Že je to trapné? Vůbec! Zkrátka všechno co nesouvisí s tím jak by si mohl/a mít ty nejlepší prázdniny a to nejlepší léto hoď za hlavu a
hlavně,nesmutni! Léto není o smutku, je to o bláznivosti, originalitě, dny do rána do večera s přáteli.

Užij si těch posledních 18 dní na plno! A udělej to co jsi vždy chtěl/a.

More from Redakce Justchill.cz

And the winner is…!

  Celeste Buckingham! Ano! Tahle mlaďounká hvězda se opět dočkala velkého úspěchu...
Read More

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *