Girls Without Clothes – brand, který si jen tak nespletete!

V dnešní době má svůj brand skoro každý. Stačí koupit trika, nechat je potisknout a brand je na světě! O to těžší pak ale je, se umět prosadit. Abyste v dnešní době mohli rozjet brand, musíte být jiní, originální. A právě takový je Martin Feix a jeho Girlswithoutclothes…

Girls Without Clothes, svět nahatých holek, které nutně potřeboju něco na sebe a není jim lhostejné, co to vlastně bude. Svět vrcholků hor, ledové vody a čistého vzdu. Za timhle progresivním lifestyle & streetwear brandem z města duchů, Ostravy, stojí adrenaline junkie a neposeda Martin Feix.

Po 10 letech focení holek a hledání vlastního stylu by dnes svou tvorbu definoval jako newschool softerotický lifestyle a streetwear brand. Ulice, hory, cliff diving, surf, skate, Harley Davidson, a polonahé girls… To jsou klíčová slova, která definují aktuální vývoj brandu. Značka byla založena roku 2013. Téměř další rok trvalo, než se z myšlenky stala realita, vznikl e-shop www.girlswithoutclothes.cz a vydala se první oficiální kolekce oblečení, ve které se mimo jiné objevily také raglany, americká černobílá trika baseballového střihu, která se později stala jakýmsi symbolem značky.

Navrhování a šití vlastních střihů, custom designy evropských designérů, stylová krabička plná stickerek a GWC message. Hned při první objednávce zjistíte, že je brand dělaný srdcem a ne mlsnou peněženkou. Za cenu jen o něco málo nižší než u většiny světových brandů si tak můžete koupit tílka, trika, kšiltovky, mikiny s kapucí i bez kapuce, kryty na telefon a v plánu je spousta dalších, zcela nových produktů. Vše doplněno o pravidelné lookbooky a blogové příspěvky plné fotografií krásných míst a ještě krásnějších žen.

MFX_2030
MFX_2821
MFX_3295
MFX_4004-2
MFX_3352
MFX_3789
MFX_3758
MFX_5426
MFX_3615
MFX_3729
MFX_3597
MFX_5434
MFX_3906
MFX_3841
MFX_3651
MFX_3609
MFX_5417
MFX_3946
MFX_3848
MFX_3953

Tak na co čekáš? Nabíhej na www.girlswithoutclothes.eu a podpoř Martinův brand nákupem, nebo ho alespoň lajkni na facebooku.

Written By
More from Jakub Sejkora

One minute, one jump s Markem Skálou

Do redakce nám přistál další edit Mária Skály, tentokrát s názvem „One...
Read More

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *