Girls Without Clothes – brand, který si jen tak nespletete!

V dnešní době má svůj brand skoro každý. Stačí koupit trika, nechat je potisknout a brand je na světě! O to těžší pak ale je, se umět prosadit. Abyste v dnešní době mohli rozjet brand, musíte být jiní, originální. A právě takový je Martin Feix a jeho Girlswithoutclothes…

Girls Without Clothes, svět nahatých holek, které nutně potřeboju něco na sebe a není jim lhostejné, co to vlastně bude. Svět vrcholků hor, ledové vody a čistého vzdu. Za timhle progresivním lifestyle & streetwear brandem z města duchů, Ostravy, stojí adrenaline junkie a neposeda Martin Feix.

Po 10 letech focení holek a hledání vlastního stylu by dnes svou tvorbu definoval jako newschool softerotický lifestyle a streetwear brand. Ulice, hory, cliff diving, surf, skate, Harley Davidson, a polonahé girls… To jsou klíčová slova, která definují aktuální vývoj brandu. Značka byla založena roku 2013. Téměř další rok trvalo, než se z myšlenky stala realita, vznikl e-shop www.girlswithoutclothes.cz a vydala se první oficiální kolekce oblečení, ve které se mimo jiné objevily také raglany, americká černobílá trika baseballového střihu, která se později stala jakýmsi symbolem značky.

Navrhování a šití vlastních střihů, custom designy evropských designérů, stylová krabička plná stickerek a GWC message. Hned při první objednávce zjistíte, že je brand dělaný srdcem a ne mlsnou peněženkou. Za cenu jen o něco málo nižší než u většiny světových brandů si tak můžete koupit tílka, trika, kšiltovky, mikiny s kapucí i bez kapuce, kryty na telefon a v plánu je spousta dalších, zcela nových produktů. Vše doplněno o pravidelné lookbooky a blogové příspěvky plné fotografií krásných míst a ještě krásnějších žen.

MFX_2030
MFX_2821
MFX_3295
MFX_4004-2
MFX_3352
MFX_3789
MFX_3758
MFX_5426
MFX_3615
MFX_3729
MFX_3597
MFX_5434
MFX_3906
MFX_3841
MFX_3651
MFX_3609
MFX_5417
MFX_3946
MFX_3848
MFX_3953

Tak na co čekáš? Nabíhej na www.girlswithoutclothes.eu a podpoř Martinův brand nákupem, nebo ho alespoň lajkni na facebooku.

Written By
More from Jakub Sejkora

Lego, které můžete sníst

Podívejte se na video, ve kterém se dozvíte, jak si vytvořit kostičky...
Read More

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *