Nový Android 4.4 je venku! Podívejte se, jak bude vypadat.

Delší dobu už čekáme na nový OS od Android.  A tento den právě nastal – Google oficiálně oznámil novu  verzi operačního systému s podnázvem Android 4.4 KitKat. Pokud jste majiteli zařízení Google Nexus 5, Nexus 7, Nexus 10, Samsung Galaxy S4 nebo HTC One Google Play Edition, tak tento OS vyzkoušíte jako první!

 

Nový vzhled systému

První, co bude většinu lidí zajímat, je asi vzhled.Lišta s navigačními tlačítky bude v nové verzi úplně průhledná. Jedná si možná o malý detail, ale u většiny lidí bude rozhodně vítaný.  Samozřejmě budou ještě přepracované základní ikony a další maličkosti. kitkat44comparison

Vylepšení multitasking

Už v předešlých verzích byl multitasking na dobré úrovni, takže mi ani nevadilo, kdyby to tak zůstalo. Ale tomu tak není! V nové verzi na nás čeká vylepšení. Optimalizovalo se využití operační paměti, takže procházení mezi jednotlivými aplikacemi bude rychlá záležitost.

android-kitkat

 

Delší přehrávání hudby

V dnešní době poslouchá  hudbu na svém telefonu snad každý. Nový operační systém se chlubí, že hudbu budeme  moci poslouchat až 60 hodin. Tak uvidíme, jestli nám opravdu vydrží baterka co nejvíce.

Nové aplikace pro volání.

Nová aplikace s názvem PhoneApp bude řadit vaše kontakty podle toho, jak často voláte s dotyčnou osobou. Má to i jednu nevýhodu – až se maminka bude každou minutu strachovat, kdy už přijdete domů, tak se asi prvního umístění ve vašem telefonu nezbaví :). Dost zajímavá je i funkce, kdy vám bude volat neznáme číslo, máš miláček ho dokáže najít v adresáři firem Google Maps a ukáže vám například jméno firmy. Toto ovšem nejsou všechny! V telefonu na vás bude čekat více podobných aplikací.

More from Redakce Justchill.cz

Školní penál k nakousnutí

Nový školní rok bohužel už odstartoval další nekončící jízdu, ale s tímto jedinečným...
Read More

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *