Řezníkovo vendeta patří mezi top 5

Neotřelý raper Řezník se rozhodl, že si vyrovná účty a vyjádří se v novém klipu ke kauze, kdy byl žalován a souzen za jeho nekompromisní texty, ve kterých si nebere servítky s nikým a ničím. Tento proces nebyl prvním a pravděpodobně ani posledním, neboť se jeho kontroverzní styl upozorňování na věci, které všechny štvou, nebude nikdy slučovat s nadsázkou a schopností nadhledu většiny populace. A jak to vlastně tentokrát dopadlo? Vyhrála svoboda slova, nebo konformita a zákazy? To se dozvíte v klipu. Samotné video se stalo 4. nejsledovanějším videem v ČR za červenec s více než 12000 shlédnutími. Pro zajímavost teď v polovině srpna jich už má 245000.

reznik soud

     Řezníkův rap se řadí do té nejtvrdší rapové kategorie – Horrorcore rapu. V našich luzích a hájích se sice nejdná o první podobný projekt, ale zato o ten nejúspěšnější. Řezník a DeSade tvoří skupinu Sodoma Gomora. Sodoma Gomora pouze navazuje na předchozí projekty, které jsou pod hlavičkou uskupení ZNK (Život Není Krásný). Tyto projekty byly stejně jako dnešní texty Sodomy Gomory velmi brutální, většinou lidí nepřijatelné, jednalo se o počítačové hry a filmy.

eznk

     Samotná Řezníkova tvorba v hip-hopové scéně začala v roce 2002.V roce 2005 přišla na světlo světa jeho první deska Penetrační chtíč, k té přibalil i svojí novou identitu a od té doby vystupuje pouze v masce a s jménem Řezník. Od té doby už natočil 8 alb (ať už jako Sodoma Gomora nebo jako jeho singly). Spolupracuje s podobnýma magorama ze všech koutů světa – z Austrálie, USA, Německa, Řecka, Itálie a dalších. Z našich končin spolupracuje hlavně s DeSadem, Jamesem Colem, Terror Crew a dříve s (díky Krimi TV nechvalně proslavenými) rapery Hrobkou & Pitvou, kteří zde s horrorcorem začali.

reznik necro

Zdroje: mediar.cz, reznik.znk.cz, last.fm/music/Sodoma+Gomora

 

 

More from Redakce Justchill.cz

Nasaďte parohy!

Ne, skutečně nechci navádět k cizoložství. Tady jde o jiné parohy, o...
Read More

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *