V září nás čeká hudební nálož

Ačkoli konec prázdnin a návrat zpátky do školních lavic nese asi každý špatně, vězte, že se můžete alespoň těšit na nové desky, kterých bude v září opravdu hodně. Čeká nás pěkná hudební úroda, a to zejména ve druhé polovině měsíce.

Jako první očekávané album je na pořadníku deska True švédského projektu Avicii. Předpokládané datum vydání je 17. září a uvidíme, co deska nabídne. Určitě však nebude chybět pecka Wake Me Up, která sklízí úspěch po celém světě.

Jason Derulo již patří mezi přední americké R´n´B zpěváky a 20. září přichází s novou deskou pojmenovanou Tattoos. Jako ochutnávky vyslal už dva singly The Other Side a novější Talk Dirty. Uvidíme, jaký bude zbytek desky.

O tři dny později, tj. 23. září se fanoušci skupiny The Wanted dočkají již třetí desky, která dostala název Word Of Mouth, kde nebude chybět song Walks Like Rihanna.

Stejně tak 23. září se na novou desku mohou těšit i fanoušci zpěvačky Jessie J pojmenovanou Alive. Po úspěšném debutu s deskou Who You Are, se zařadila tato zpěvačka mezi hudební elitu a s novou deskou se zařadila do žebříčku s nejočekávanějšími deskami roku 2013. Jisté je, že na desce zazní songy jako Wild nebo It´s My Party.

Také Avril Lavigne má v plánu přijít v září s novou deskou nazvanou jednoduše Avril Lavigne. Předpokládané datum vydání je 24. září. Z desky byly vyslány již dva singly Here´s To Never Growing Up a pecka Rock N Roll.

A konec září bude patřit Justinu Timberlakovi. Konkrétně 30. září oficiálně vychází druhá část alba The 20/20 Experience amerického zpěváka. Pilotní singl Take Back The Night nebude na desce chybět.

Jak vidíte, máme se rozhodně na co těšit!

Zdroj: en.wikipedia.org, www.musicserver.cz

More from Redakce Justchill.cz

Vánoční koleda zábavnější formou

Už jednou jsme vám Steva Cardynala ukazovali, když udělal parodii na slavný...
Read More

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *