GTA Online! Čím Rockstar ještě překvapí?

Celý svět se těší na nové „Gétéáčko“ a na svět unikl další hit. Jedná se o GTA Online, kde si budeme moci až s 15 kamarády žít vlastní život!

 

GTA-Online

Moje podoba ve městě …

Myslíte si, že si budete moc zase vybrat z pár postav, za které budete moci hrát? Omyl! Tentokrát si budete moct vytvořit vlastní postavu, takže se možná bude Váš obličej prohánět ve městě Los Santos.

Svoboda, kterou dosáhnete jenom v GTA

Nyní je čas žít vlastní sen. GTA Online nabídne vše ze singleplayeru (až na příběh). To znamená, že společně s Vašimi 15 přáteli se vydejte konat všechny aktivity, co GTA nabídne. Můžete si jít zahrát golf, zatímco další budou hrát tenis, nebo se budou potápět. Pak společně vykradete banku a máte na několik dní dopředu vystaráno. V GTA Online by totiž měli být „reálné“ peníze, to znamená, že pokud Vás nebaví simulátor The Sims, tak tohle je mnohem lepší volba.

Zdroj: Doupe.cz
Zdroj: Doupe.cz

Opravdu to tak bude? Nebo to je pouze výmysl?

Zatím to jsou pouze spekulace, které byly minimálně potvrzeny. Takže pokud jste už v půlce článku obvolali 15 přátel, že vykradete banku, tak trochu zpomalte. Rozhodně by bylo super, aby bylo GTA Online tak úžasné, ale to si musíme ještě počkat.

GetThumbNail

Zdroj: www.doupe.zive.cz

More from Redakce Justchill.cz

Mobb Deep vyšlou na jaře nové album!

Mobb Deep se zavřeli do studia,ve kterém se nahrává materiál pro jejich...
Read More

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *