GTA Online! Čím Rockstar ještě překvapí?

Celý svět se těší na nové „Gétéáčko“ a na svět unikl další hit. Jedná se o GTA Online, kde si budeme moci až s 15 kamarády žít vlastní život!

 

GTA-Online

Moje podoba ve městě …

Myslíte si, že si budete moc zase vybrat z pár postav, za které budete moci hrát? Omyl! Tentokrát si budete moct vytvořit vlastní postavu, takže se možná bude Váš obličej prohánět ve městě Los Santos.

Svoboda, kterou dosáhnete jenom v GTA

Nyní je čas žít vlastní sen. GTA Online nabídne vše ze singleplayeru (až na příběh). To znamená, že společně s Vašimi 15 přáteli se vydejte konat všechny aktivity, co GTA nabídne. Můžete si jít zahrát golf, zatímco další budou hrát tenis, nebo se budou potápět. Pak společně vykradete banku a máte na několik dní dopředu vystaráno. V GTA Online by totiž měli být „reálné“ peníze, to znamená, že pokud Vás nebaví simulátor The Sims, tak tohle je mnohem lepší volba.

Zdroj: Doupe.cz
Zdroj: Doupe.cz

Opravdu to tak bude? Nebo to je pouze výmysl?

Zatím to jsou pouze spekulace, které byly minimálně potvrzeny. Takže pokud jste už v půlce článku obvolali 15 přátel, že vykradete banku, tak trochu zpomalte. Rozhodně by bylo super, aby bylo GTA Online tak úžasné, ale to si musíme ještě počkat.

GetThumbNail

Zdroj: www.doupe.zive.cz

More from Redakce Justchill.cz

Žeby pokračování Redbull Kluge?

Není asi moc lidí, kteří neviděli velmi úspěšně video Redbullu – The...
Read More

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *