Každoroční akce „Extreme weekend“ za námi!

O co jde? Mluvím o závodech ve skateboardingu a BMX! Celá akce proběhla na Severní Moravě, v Kopřivnici 19. října 2013 ve skateparku :)

A měla jsem tu čest se účastnit jako divák a zkouknout vše na vlastní oči! Za sebe mohu říct, že to bylo úplně nejvíc úžasný ;)

Tato akcička se nesla pod názvem „Extreme weekend vol.6“  Akce začala registrací soutěžících ve skateboardingu v 10 hodin a po registraci se trénovalo, kvalifikace ve skatu byla od 12-13 hodin. Ve 14-15 hodin proběhlo semifinálové kolo a v 16-17 hodin finále. Soutěžící BMX/MTB začali s registrací v 11-12 hodin. Kvalifikace v BMX proběhla ve 13-14 hodin, v 15-16 hodin následovalo semifinále BMX/MTB . V 17 hodin měli všichni účastníci SKATEBOARDINGU a BMX/MTB konec a čekalo se na konečné rozhodnutí porotců a vyhlášení vítězů. Ten, kdo si myslí, že tím to skončilo, tak vůbec ;) Ve 20 hodin akce pokračovala hudebním programem a na stage nastoupily The Challenge, ve 21 hodin si pódium zabrali DRF, GHOMEZ a SLIPY, ve 22 hodin  vystoupili PHOENIX a DJ Marthy, následoval best trick, ve 23 hodin to roztočil SMARTY, po něm následoval Graffity jam, v 0:00 h. to rozjel JOSHU4 a v 1 hodinu se zábavy ujal APOKA.

Za sebe můžu říct, že účastníci předvedli úžasné triky a večerní akce byla suprová. Účastnili se nejen naši místní, ale i lidi z Ostravy atd..A zde vám přináším výsledky ze závodů :)