Report: Bruno Mars otřásl O2 Arénou!

Americký zpěvák Bruno Mars ve středu 6.11.2013 zavítal do ČR v rámci své The Moonshine Jungle Tour. A kromě své bandy hudebníků přivezl nezapomenutelnou show!

Jako předskokan se představil u nás ne příliš známý Mayer Hawthorne, který slušně naladil celou vyprodanou O2 Arénu na pohodovou vlnu. Poté, co se na pódiu objevila opona se zlatými motivy palem, sál praskal ve švech.

Bruno Mars koncert odstartoval songem „Moonshine“ a poté už střílel jednu pecku za druhou
a nenechal posluchače téměř vydechnout. Zazněly VDR4f0f01_Bruno_Staples5písně jako „Natalie“, „Billionaire“, „Grenade“, „Marry You“ nebo „Just The Way You Are“. Bruno Mars se ukázal jako pohodář, showman, entertainer a skvělý zpěvák. Songem „Treasure“ dokázal celou arénu roztančit a stejně bravurně se mu povedlo publikum dojmout při songu „When I Was Your Man“. Velikou pochvalu si zaslouží skvělé provedení projekcí s tématem džungle a veškeré světelné a ohnivé efekty.

Bruno Mars předvedl blýskavou a energickou show a potvrdil tak status možného nástupce krále popu. S Prahou se rozloučil přídavkem v podobě hitu „Locked Out Of Heaven“ a současného nejnovějšího singlu „Gorilla“.

Ostatní hudebníci by si měli vzít z tohoto koncertu příklad. Takže R-E-S-P-E-C-T.

 

Zdroj – obrázek: kultura.idnes.cz

More from Redakce Justchill.cz

Dream spot: Korakia Pensione

Tohle kouzelné místo se nachází v samém srdci pouště v jižní Kalifornii...
Read More

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *